Vytvorte spolu s nami FIT portál

Miesto, ktoré bude prínosné nielen pre športoviská, ale pre všetkých, ktorí chcú naštartovať svoje podnikanie ako tréneri.

Prezentujte svoje skúsenosti a výsledky. Získajte nových návštevníkov a zákazníkov. Otvorte sa novým príležitostiam alebo získajte zaujímavé spolupráce a kontakty. 

0 +
PRIEMERNÉ
ZOBRAZENIA PROFILU
0
KATEGÓRIÍ
PRE TRÉNERA

Čo spoločne vytvoríme?​

Miesto pre všetkých, ktorí chcú byť „fit“ a využívať možnosti vo svojom okolí, zlepšenie sa vo svojom obľúbenom športe či nájsť zákazníkov pre ponúkané služby. 

Ako FitLokal funguje?​

Rýchla registrácia, podrobné profily a prezentácia obsahu​

Registrácia

Na registráciu Vášho účtu postačí email a potvrdenie súhlasu s spracovaním osobných údajov. Registrácia trvá pár sekúnd a ostatné údaje vypĺňate pri pridávaní profilu.

Vytvorenie profilu

Kliknutím na tlačítko "Pridať svoj profil" si môžete pridať jeden alebo viaceré profily z našej ponuky. Aktuálne je to profil športovisko, tréner a event.

Prezentácia obsahu

Váš profil schváli náš administrátor a následne sa stáva verejným pre všetkých návštevníkov. Odkaz na profil viete zdielať na sociálnych sieťach, poslať emailom či zviditeľniť v našej ponuke topovaním.

Čo získate?

Nový návštevníci a zákazníci

Založením profilu na FitLokal získate nový propagačný kanál zameraný na vašu cieľovú skupinu. Ten vám zabezpečí špecifických návštevníkov, ktorí majú záujem práve o vaše služby.

Záujemcovia vás na FitLokal vyhľadajú podľa konkrétnych kritérií a záujmov alebo podľa lokality vášho pôsobenia. Môžu sa ku vám dostať tiež prostredníctvom zaujímavého obsahu, ktorý na FitLokal publikujeme. Vytvárame taktiež aktivitu v rámci platených kampaní na sociálnych sieťach či populárnych vyhľadávačoch.

Všetky informácie o na jednom mieste.

Priame voľby návštevníka napr. Navigovať

Graf a štatistika návštevnosti profilu

Propagácia obsahu

Propagujte svoje služby ako športovisko, tréner či event. Získate tak nových zákazníkov, zviditeľníte sa medzi ostatnými a môžete spolu s nami budovať svoju kariéru trénera či povedomie športoviska.

Svoj profil môžete topovať v našich zoznamoch a využiť tak maximum portálu FitLokal.